Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Galeria > Ilustrowane pogaduszki – Galeria

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Prev Previous Post   Next Post Next
Przeczytany 09-10-2007, 09:17   #9
Deirdre
Dido-Zachary-Tarja

Deirdre's Avatar

Miasto: podmadrytewo ;)
Domyślnie

Gekonek to nasz jednorazowy gość który złapał się w puste wiadro na śmieci, ponieważ było w nim ociupinkę wody na dnie, nie mógł już biedny uciec z mokrymi łapkami. Po zrobieniu zdjec puściłam go na podwórko. Sama byłam w szoku jak go rano zobaczyłam bo tych gekonów (Gekon murowy) to dużo na Majorce śmiga ale na madryckiej wyżynie?? Z drugiej strony to było w naszym poprzednim mieszkaniu w którym w środku i na zwenątrz mieszkało sporo "francuzów" więc geko miał co jeść i pewnie ich tam troszkę mieszka! Ja się nie dziwię ze znalezienie gekonaw domu to dobry omen skoro w większości zagekonowanych krajów robale łażą jak chcą i gdzie chcą.....

jak z Meksyku to którys z Lampropeltisów (węży królewskich i mlecznych - mój mąż takiego miał!) i fakt, większość węży nawet prawie spod równika zimuje - i lodówka dla tych które lubia zimniej idealna. Jak się nie ma piwniczki na wina, hehehehhehe
U mnie w lodowce w zamrażarce zawsze królowalo pudło z mrożonym papu dla węzy co u połowy znajomych powodowało drgawki i wstrząsy. Heh.

Słowa kluczowe
ciacho??, CZARNOWŁOSA_PASTERECZKA, Dido, Kobieta z fioł(ki)em!, Miszczyni bałwanów, miszczyni groomingu, miszczyni słoniowej pamięci, niechluj literacki, słońce, Syrenka_zajadła_i_bojowa, tanuki_czyli_jenot, w łóżku z grzywką, _Nogi_Nr_2_Tego_Forum

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania
Threaded Mode Threaded Mode

Zasady pisania postów